Zemanta Related Posts Thumbnail

Formulář P45

Formulář P45 je obdoba našeho zápočtového listu, který dostanete od svého zaměstnavatele nejdéle do 30 dnů od odchodu ze stávajícího zaměstnání. Formulář P45 obsahuje informace o vašem bývalém zaměstnavateli, výši dosažených příjmů a odvedené daně z příjmů a odvodů na National Insurance a také váš Tax Code. Formulář si můžete prohlédnout na stránkách HM Revenue & Customs (PDF).

Formulář má několik listů. Jeden z nich si nechává váš zaměstnavatel, jeden si necháváte vy a jeden předáte svému novému zaměstnavateli. Formulář P45 je spolu s formulářem P60 velice důležitým dokladem, pokud budete zpětně žádat o vrácení přeplatku daně z příjmu.

Další informace můžete získat na stránkách:

 

Formulář P45 - první strana
Formulář P45 – první strana

 

Formulář P45 - druhá strana
Formulář P45 – druhá strana

 

Formulář P45 - třetí strana
Formulář P45 – třetí strana

 

Formulář P45 - čtvrtá strana
Formulář P45 – čtvrtá strana

Autor

Michal Ruš

Michal Ruš - fotograf, cestovatel a bytový architekt. Člověk milující architekturu, hravý a nápaditý design, zajímavé interiéry, moderní umění a černobílou fotografii. Nějaký čas jsem žil ve Skotsku a Walesu a hlavně Skotsko se stalo zemí mého srdce.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>