Autobusem do Anglie

Autobusem do Skotska

Česká republika má každodenní autobusové spojení s Londýnem. A z Londýna se do Skotska dostanete velice snadno. Cesta do Londýna trvá přibližně 18 hodin. Můžete využít například společnost Student Agency nebo Eurolines.

Cena jízdenky se pohybuje od 950Kč až do 2000Kč za jednosměrnou jízdenku a 1700Kč až do 3000Kč za zpáteční jízdenku. Pro podrobnější informace navštivte stránky Student Agency nebo Eurolines, protože každý dopravce nabízí jízdenky jiným způsobem a hlavně nabízejí spousty zajímavých akcí. Nástup je možný kromě Prahy i v jiných větších městech jako je Brno, Ostrava, Plzeň a Olomouc. Autobusy Student Agency a Eurolines jezdí do stanice Victoria Green Line Station.

Nejlevněji se do Skotska z Londýna dostanete dálkovými autobusy. Největšími dopravci jsou National Express a jejich pobočka Scottish Citylink, Megabus a Silver Choice Travel. Pokud víte, kdy do Skotska pojedete, je velice výhodné koupit jízdenku dopředu. Čím dříve, tím lépe. Zvláště Megabus nabízí často velice levné jízdenky, pokud si ji objednáte dopředu přes internet. Rozdíl ceny je v tomto případě až několik desítek liber.

Autor

Michal Ruš

Michal Ruš - fotograf, cestovatel a bytový architekt. Člověk milující architekturu, hravý a nápaditý design, zajímavé interiéry, moderní umění a černobílou fotografii. Nějaký čas jsem žil ve Skotsku a Walesu a hlavně Skotsko se stalo zemí mého srdce.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>